POZOR: V termíne 19.7. od 12.00h, do 22.7.2024 05.00h prebehne plánovaná odstávka systémov SKP z dôvodu technickej údržby. Služba vyhľadávania bude v tomto čase nedostupná.

AKTUALITY

Ako postupovať pri dopravnej nehode?

Sviatky, dovolenky a s nimi spojené voľno – to je obdobie zvýšeného pohybu áut po cestách. Stres, nepozornosť alebo aj neskúsenosť vodiča a tiež nevyspytateľné počasie sa podpisujú na vzniku nehôd. Ako sa na cestu pripraviť a čo robiť, ak sa už dostanete do kolízie?
Čítať viac

Rusko a Bielorusko – zmena územnej platnosti PZP

Od 1. 6. 2023 na území Ruska a Bieloruska prestávajú platiť zelené karty, ktoré vydávajú slovenské poisťovne.
Čítať viac

Informácia pre motoristickú verejnosť – „Zelená karta“ môže byť od 1.7.2020 aj v bielo-čiernej farbe“

Dovoľujeme si Vás informovať, že dokument medzinárodnú poisťovaciu kartu „zelená karta“ môžete od svojej poisťovne dostať buď v zelenej farbe alebo v bielo-čiernej farbe.
Čítať viac

Informácia pre motoristov z Ukrajiny – možnosti uzatvorenia poistenia od 1. júla 2022:

Odporúčame ukrajinským motoristom, aby poistenie zodpovednosti uzatvorili on-line u niektorej z ukrajinských poisťovní, ktorá im aj vystaví zelenú kartu v PDF formáte.
Čítať viac
SLOVENSKÁ
KANCELÁRIA
POISŤOVATEĽOV
Slovenská kancelária poisťovateľov je právnický subjekt zriadený zákonom Národnej rady Slovenskej republiky č. 381/2001 Z.z. o povinnom zmluvnom poistení zodpovednosti za škodu spôsobenú prevádzkou motorového vozidla a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
© Slovenská kancelária poisťovateľov 2023
Web by Kolovratok.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram